Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 19888

Media

 • 1.kacper.jpg

  Snooker. Ronnie O'Sullivan zaprosił Kacpra Filipiaka do treningu

  Dziś Kacper Filipiak (15 l.) rozpoczyna udział w turnieju PTC 8. Przed wylotem do Irlandii Polak miał okazję potrenować pod okiem samego Ronnie O'Sullivana (36 l.).
 • gn.jpg

  Genialny 15-latek. Jak on to robi?

  Kiedy 15-letni geniusz będzie mistrzem świata? To pytanie zbyt trudne, ale po wczorajszym sukcesie polskiego nastolatka i kibice, fani snookera, i wszyscy ciekawscy na pewno je sobie zadają. Na wiele innych odpowiadał za to na antenie TVN24 trener Kacpra Filipiaka i całej reprezentacji Polski - Jarosław Kowalski.
 • z10507356Q,Ronnie-O-Sullivan-i-Kacper-Filipiak.jpg

  Snooker. Kacper Filipiak zagrał ze swoim idolem - Ronnie O'Sullivanem

  Kacper Filipiak, utalentowany polski snookerzysta, który dał się poznać światu podczas tegorocznego drużynowego Pucharu Świata w Tajlandii, rozegrał w czwartek sparing ze swoim idolem trzykrotnym mistrzem świata - Ronnie O'Sullivanem.
 • pobrane22.jpg

  Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego sportu

  15-letni Kacper Filipiak w ostatnich dniach nie schodzi z ust snookerowego świata, po tym jak najpierw pokonał Marco Fu, a później wygrał z mistrzem świata Johnem Higinsem (numer dwa na świecie). Ale to nie jedyny młody Polak, który za kilka lat może dzielić i rządzić w swojej dyscyplinie. Sport.pl przygotował zestawienie nadziei naszego sportu. Weź udział w głosowaniu!
 • fot. Reuters

  Kacper Filipiak powalczy w Bułgarii o powrót do zawodowego snookera

  Wydawało się, że po nieudanym debiutanckim sezonie 2011/12 Kacper Filipiak na długo straci miejsce w zawodowym snookerze. Powrót do main touru - i to już od przyszłego roku - jest tym czasem całkiem realny.
 • 1.kacper3.jpg

  Trenuję po osiem godzin, by być najlepszym

  Daję sobie dwa lata na wejście do czołówki zawodowców. Mam plan, aby za dwa lata awansować do turnieju o mistrzostwo świata, a za trzy go wygrać - mówi Kacper Filipiak, polski snookerzysta.
 • pobrane45355.jpg

  15-letni Polak rewelacją Pucharu Świata!

  Kacper Filipiak i Krzysztof Wróbel wygrali 3:2 z duetem z Hongkongu - Marco Fu, Fung Kwok Wai. Bohaterem pierwszego dnia rywalizacji o prestiżowe trofeum został piętnastoletni Filipiak.
 • Będziemy mieć Kubicę snookera?

  W mediach bez większego echa przeszła informacja o największym dotychczas sukcesie polskiego snookerzysty. Szesnastolatek Kacper Filipiak, wygrywając na Malcie pierwsze poważne zawody, w których brał udział, został Mistrzem Europy juniorów do lat 21! Tytuł ten, oprócz satysfakcji, daje mu prawo uczestnictwa w eliminacjach do turniejów profesjonalistów.
 • pobrane45355[1].jpg

  Oto nasz nowy bohater narodowy! Ma 15 lat

  Najpierw ograł starego wyjadacza Marko Fu. Dziś pokonał samego czterokrotnego, aktualnego mistrza świata Johna HIGGINSA (36 l.). Poprawił zwycięstwem nad Stephenem Maguireem (30 l.). Kto? Nasz 15-letni snookerzysta Kacper Filipiak.
 • wwwww[1].jpg

  Kacper Filipiak: "Chcę zostać najmłodszym mistrzem świata"

  W weekend do Warszawy zawitają mistrzowie snookera. W turnieju, który pokaże Eurosport, wystąpi rewelacyjny Kacper Filipiak.
 • 1.kacper[1].jpg

  Kacper Filipiak. 15-latek z Warszawy bije mistrzów snookera!

  Zaczynał trzy lata temu w niewielkim klubie przy Nowogrodzkiej. We wtorek Kacper pokonał czterokrotnego mistrza świata.
 • monet.jpg

  Bulgarian Open: Mark Davis minimalnie lepszy od Kacpra Filipiaka

  Kacper Filipiak odpadł z turnieju Bulgarian Open rozgrywanego w Sofii. W meczu pierwszej rundy bułgarskich zawodów, reprezentant Polski okazał się jednak niewiele gorszy od czołowego snookerzysty świata, Marka Davisa.
 • imagesrrrr[1].jpg

  Kacper Filipiak, cudowne dziecko snookera

  W Polsce nie ma dla mnie przyszłości – mówi „Newsweekowi” 16-letni Kacper Filipiak, mistrz Europy do lat 21 w snookerze, najmłodszy zawodowiec w historii tej dyscypliny.